Usługi pralnicze – Lublin

Oferujemy kompleksowe usługi pralnicze w Lublinie, w tym pranie wodne z maglowaniem, które zapewnia nie tylko wygodę i oszczędność czasu, ale przede wszystkim doskonałą jakość prania. Nasza Pralnia Przemysłowa kładzie szczególny nacisk na jakość świadczonych usług, dążąc do spełnienia potrzeb klientów w najlepszy możliwy sposób. Nasza usługa prania z maglowaniem gwarantuje, że Państwa ubrania będą nie tylko doskonale czyste, ale także idealnie wyprasowane, dzięki zastąpieniu tradycyjnego prasowania żelazkiem bardziej efektywnym procesem maglowania. Dzięki temu tkaniny stają się nieskazitelnie gładkie i prezentują się doskonale. Zajmujemy się także praniem dywanów i obrusów.

Usługi pralnicze z wykorzystaniem sprawdzonych środków

Nasz profesjonalizm wyraża się nie tylko w jakości usługi, ale także w stosowaniu najlepszych, specjalistycznych środków piorących, których jakość potwierdzona jest atestem. Dzięki temu możemy zagwarantować, że nasza pralnia utrzymuje najwyższe standardy. Co więcej, oferujemy błyskawiczną realizację zamówienia – wypraną pościel otrzymują Państwo już w zaledwie 24 godziny na specjalne życzenie w ramach usługi ekspresowej. Dodatkowo, indywidualna wycena sprawia, że nasza oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna. Nasze elastyczne warunki dostawy oraz dostosowane do potrzeb klientów odbiory i dowozy sprawiają, że nasza pralnia to najlepszy wybór na terenie województwa lubelskiego.

Pranie wodne z prasowaniem

Pranie wodne z prasowaniem jest najbardziej tradycyjnym sposobem na zadbanie o higienę ubrań. Wykonuje się je z użyciem detergentów, które mają za zadanie ułatwić wywabienie plam. Oferujemy usługę prania wodnego wraz z suszeniem, tak aby kompleksowo zadbać o odzież. To co nas wyróżnia to stosowanie środków do prania wyłącznie atestowanych oraz delikatnych odplamiaczy tlenowych, które są bezpieczne i przetestowane. Każde zamówienie dostarczane do naszej pralni jest prane w osobnych pralkach, dlatego gwarantujemy satysfakcję, zadowolenie oraz wysoką jakość świadczonych usług.

Para podczas prasowania działa intensywnie i efektywnie, dokładnie wnikając w tkaninę i wygładzając ją. Jej dodatkową zaletą jest dezynfekcja ubrań szczególnie potrzebna w przypadku prania odzieży roboczej czy pościeli. Jest to możliwe dzięki bardzo wysokiej temperaturze jaką osiąga para. Zabija ona większość mikroorganizmów, w tym roztocza, które są odpowiedzialne za wiele problemów zdrowotnych, między innymi za alergie. 

Profesjonalne pranie wodne z maglowaniem

Oferujemy profesjonalne pranie wodne z maglowaniem, które zapewnia nie tylko wygodę i oszczędność czasu, ale także nieskazitelną jakość prania. Nasza Pralnia Przemysłowa przykłada szczególną uwagę do jakości usług i atrakcyjności oferty, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów z pełną satysfakcją. Jako część naszej kompleksowej gamy usług oferujemy pranie z maglowaniem, które zapewnia, że Państwa odzież jest doskonale czysta i perfekcyjnie wyprasowana. Proces maglowania zastępuje tradycyjne prasowanie żelazkiem, co sprawia, że jest on bardziej efektywny i szybszy, a tkaniny prezentują się idealnie gładkie.

Wykonujemy pranie z zastosowaniem najlepszych, specjalistycznych środków piorących, których jakość potwierdzona jest atestem, dzięki czemu, możemy zagwarantować, że nasze usługi prania ręczników i szlafroków oraz pościeli, obrusów i odzieży będą realizowane na najwyższym poziomie. Naszą zaletą jest także błyskawiczna realizacja usługi – wyprane oraz wymaglowane rzeczy otrzymują państwo już w 24 godziny na specjalne życzenie w ramach usługi ekspresowej. Indywidualna wycena sprawia, że nasza oferta jest jeszcze bardziej atrakcyjna.

Usługa maglowania

Maglowanie skutecznie neutralizuje nie tylko alergeny i patogeny, ale i działanie detergentów. Prasowanie w bardzo wysokiej temperaturze zapewnia długotrwałą świeżość i chroni tkaninę, poddaną działaniu termicznemu. Pościel jest przyjemna w dotyku, równa i gładka. Jako nowoczesna firma pralnicza, zapewniamy, że nasze usługi są wykonywane z największą starannością. Rzetelnie i fachowo zajmujemy się każdym, powierzonym nam zadaniem. Usługi maglowania, które wykonujemy, dają gwarancję, że wymaglowany asortyment przedłuży swoją żywotność i podniesie jego walory zdrowotne i estetyczne.

Na czym polega dezynfekcja termiczna?

Dezynfekcja termiczna ubrań polega na zastosowaniu wysokiej temperatury w celu zabicia lub usunięcia mikroorganizmów, takich jak bakterie, wirusy i grzyby, które mogą znajdować się na ubraniach, pościeli czy ręcznikach. Proces ten ma na celu zapewnienie, że materiały są wolne od patogenów i innych drobnoustrojów, co jest istotne w kontekście higieny i zapobiegania rozprzestrzenianiu się chorób zakaźnych. Dezynfekcja termiczna skutecznie neutralizuje związki chemiczne zawarte w detergentach, a także alergeny. Dodatkowo poprzez dezynfekcję likwidowane są drobnoustroje, dla których pościel czy odzież jest głównym miejscem bytowania. Ponadto zapewnia higieniczne bezpieczeństwo przed wirusami, bakteriami czy grzybami.